Pärnu linn

Esileht
Noorte arvamus
KASUTAJA
kasutajanimi:
parool:
Mida oleks vaja Pärnu linna, et noortel põnevam oleks õhtuti?

Angela: Noortel oleks vaja rohkem kohti, kus veeta vabaaega kasulikult, mitte niisama logeledes. Kas siis spordikeskuseid või -halle, noortekeskuseid jne. Kohti, kus noor saaks olla ja tegeleda millekagi, mitte niisama tänaval 'hängida'. Kasvõi istuda niisama ja kuulata muusikat sõpradega.


Mari-Heleen: Mingi kohti kus olla ja süüa, aga see võiks olla ilma alkoholita kohvik või koht mõeldud just noortele.

Scott: Ma arvan et mingit poodi, kust saab tasuta süüa. Noored on nii mõtetuks läinud,muu pole lõbus kui ainult joomine. Või siis migni siuke pleiss kus 24/7 esineks bedwetters. Ma tõesti ei oska öelda nii üldiselt mis noori nagu tõmbaks.

Mait: Noortel oleks vaja kohta, kus õhtuti tegelda huvi tegevustega(muusika, joonistamine, arvuti jne.)oleks vaja keskust kus saaaks erinevate vanustega lapsed käja.

Vivian: Minu arust oleks päris äge uisuväljak Pärnusse teha, mis oleks normaalse hinnaga ja kuhu saab suurema seltskonnaga "hängima" minna. Võiks rohkem reklaamida igast noorteüritusi mis toimuvad ches või kuskil mujal, sest paljud ei tea ju tavaliselt, mis väiksemad üritused kuskil toimuvad. Portasse võiks rohkem pinke panna. Mingi kunagi olid need noortepeod mirages ja siis võiks olla neid kaa, sest siis on inimestel kuskile minna mitte niisama passida.